All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
CE Approved Fast Swing Barrier Gate with RFID QR Code Reader
| Dimension: | 1200(L)*300(W)*1000(H)MM |
|---|---|
| Working Power: | AC 110V / 60HZ |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Bi-Directional 2 Lane Turnstile with Facial Recognition for Schools
| Dimension: | 1200(L)*280(W)*900(H)MM |
|---|---|
| Type: | Manual Or Semi-automatic / Full Auto |
| Compatible: | Face / RFID / Fingerprint / Coin / QR Bar Code |
90cm Wide Swing Turnstile Gate with Biometric Access Control
| Sliding Speed: | 0.6 Second |
|---|---|
| Power Supply: | AC 100-240Volt |
| Lane Width: | 90cm (or Custom 90~120cm) |
Goldantell ESD Turnstile with 304 Stainless Steel for Labs and Factories
| Size: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Pass Speed: | 40 Persons/min |
Steel Security Sentry Box Kiosk for Outdoor Guard House
| Material: | Steel |
|---|---|
| Dimension: | 1200x1500x2400 (customizable) |
| Temperature Range: | -15 To 75°C |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Flow Rates: | 35 Or 40 Persons Per Minute |
|---|---|
| Sliding Speed: | 0.6 Second |
| Power Supply: | AC 100-240Volt |
Stainless Steel 304 ESD Turnstile Gate with 24 Months Warranty and 1200*280*1000 mm Dimensions
| Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Dimension: | 1200*280*1000 Mm |
| Working Temperature: | -10℃~70℃ |
304 Stainless Steel Flap Turnstile with Brushed Motor and LED Light Color Optional for Attendance Record
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, Rs485 |
| Operation Direction: | 2-Way |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| Display Type: | Facial Display LCD Screen |
|---|---|
| Lane Width: | 55-130CM |
| Dimension: | 1400*200*1000mm (L*W*H) |
Smart Biometric Face Recognition Turnstile with RS485 TCP/IP Communication and 1-2 Year Warranty
| Dimension: | 1400*180*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| Display Type: | Facial Display LCD Screen |
| Lane Width: | 55-130CM |

