All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile security gates ] match 734 Products.
Time Attendance Access Control Facial Recognition Turnstile Integrated Wiegand Cctv Camera
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Stainless Steel Automated Gate System Fingerprint RS485 Communication Interface
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Interlock Anti Passback 4 Doors Access Control Panel Board Remote Open Web Server
| Card Capacity: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID / IC Card , Wristband |
| Sensing Read Card Distance: | <10 Cm |
Acrylic Glass Dual Core 0.2 Second SS316 Flap Barrier Gate
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
| Warranty: | 1 Year |
Customizable Smooth Pedestrian Speed Gate Turnstile 600-900mm for Secure Access
| TYPE: | Semi-automatic/Full Automatic/manual |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel 304/316 |
| SIZE: | 1200*280*1000mm Or Customized |
Customized LANE Width 600-900mm Facial Recognition Semi Automatic Turnstile with 1200*280*1000mm Dimensions
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| LANE: | Width 600-900mm Customized |
| TYPE: | Semi-automatic/Full Automatic/manual |
Customized OEM Security Turnstile Gate Single Gate 304 Standard Stainless Steel
| CE: | Approved |
|---|---|
| Communication: | RS485 TCP/IP |
| Dimension: | Pole Diameter 168mm, Height 1050mm |
School Security Swing Turnstile Gate
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Customize OEM ODM Security Turnstile Gate Speed Swing Turnstile Gate For Gym Cinema School
| Certification: | CE |
|---|---|
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
| Application: | Airport,Office,hotel,hospital Entrance |
Pedestrian Tripod Turnstile Gate High Security Access Control For Gyms
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |

