All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ turnstile security gates ] match 734 Products.
Ticket tripod turnstile flow control passing with hs code and FRID card for scenic spot
| Product Name: | Tripod Turnstile For Gym |
|---|---|
| Application Place: | Gym , Amusement Park , Stadium , Pulic Area , Office Building , Club, Etc |
| Gross Weight: | 70KG |
Access Control Flap Barrier Gate , retractable pedestrian barriers Infrared induction clamp
| Product Name: | Facility Security Retractable Flap Barrier Gate With Infrared Induction Clamp Function |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Waist High Gates Outdoor Waterproof 304SS Pedestrian Control System
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
Auto Parking Lot Boom Barrier Gate For Traffic Road , car parking barriers Access Control
| Cabinet Dimension: | 340*280*1000mm |
|---|---|
| Rail Material: | Aluminum Alloy |
| Type: | Straight Boom Barrier Gate |
Arm Length 60 - 90 mm Automatic Supermarket Swing Gate / Bidirectional Passage Barrier Door
| OEM: | OEM Arm Length,custom Logo,custom Size |
|---|---|
| Net Weight: | 45KG/set |
| Gross Weight: | 50KG/set |
Mifare Optional Door Access Turnstile Security Systems With Keyboard RS485
| User Capacity: | Max 5000 |
|---|---|
| Transaction Capacity: | 100000 |
| Type: | With Keyboard Time Attendece Acess Control |
Customized Size Half Height Rustproof Swing Gate Barrier With Card Reader
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
Security Entrance Vertical Swing Barrier With Adjustable Swing Arm For Disabled People
| Product Name: | Vertical Swing Barrier |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Net Weight: | 45KG |
Anti-crush autogate 2 way barrier High speed optical face recognition turnstiles swing barrier gate
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
Full Automatic Swing Barrier Gate Access With Sound / Light Alarm To Preventing Illegal Intruder
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Type: | Bridge Intelligent Swing Barrier Gate |
| Passage Width: | 530mm-830mm |

