All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Silver Color TTripod Turnstile Gate SUS Security Three Metal Rods 110~240 V AC
| Odm/oem: | Accepted |
|---|---|
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
| Direction: | One-way,bi-direction Adjustable |
110 volts full automatic Hs code tripod turnstile barcode scanner for stadium
| Arm Length: | 51cm |
|---|---|
| Working Temperature: | -15℃~+75℃ |
| Max Access Width: | 600mm |
Intelligent control Tripod Turnstile Gate / DC24V controlled access gates
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 0.2second |
RFID reader access control Tripod Turnstile Gate stainless steel turnstile
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Biometric function rolling gate tripod turnstile with counter in rustproof stainless steel
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 0.2 Second |
Automatic coin machine digital counter Barcode identification access control system price tripod turnstile
| Passing Speed: | 30people/min |
|---|---|
| Thick Of Steel: | 1.5mm Or Custom Desgin |
| Access Control System: | Counter, Fingerprint, Nfc ,zk Reader |
Automatic Barcode / Qr Code Turnstile Ticket Management Systems For Tourist Area , Museum , Cinema Entrance
| Product Name: | Ticket Management System |
|---|---|
| Application: | Subway Station, Bus Station,Scenic,Movie Theater,Stadium,Concert,etc |
| Type: | Turnstile Gate With Ticket Management System |
Double RFID Card Reader Tripod Turnstile Gate , entrance control solutions
| Housing Material: | Standard 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | ≤600 Mm |
| Passing Direction: | Bi-directional Or Single (adjustable) |
CE Approved Alarm Retractable Flap Barrier Gate , access control barrier with IR Sensor
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200/1400*280*990mm |
| Package Size: | 1280/1480*370*1070mm |
LED Direction Indicator Metro Station Access Control Flap Turnstile for Office Building
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |

