All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Full Automatic Stainless Steel Turnstile Door Access Turnstiles 600mm Face Recognition
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Corrosion Resistant Rotating Counter Biometric Access Tripod Turnstile With Metro Rfid System
| Size Of Product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Access Control System Waist height Tripod Turnstile Gate Customized
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Security solenoid tripod Half Height Turnstiles in intelligent and management control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 0.2second |
304 SS Pedestrian Turnstile Gate Swimming Pool Safety Controlled Card Operated
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |
Best sale automatic tripod turnstile / kids turnstile outside RFID Waist Height Fingerprint barrier
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Access Control Full Height Turnstile Smart Counting Stainless Steel For Bus Station
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
RFID controlled semi automatic tripod turnstile mechanism with Turnstile Motor
| Thick Of Steel: | 1.5mm Or Custom Desgin |
|---|---|
| Three Rolled Arm: | 51cm Long |
| Type: | Full Automatic |
Turnstile Barrier Electronic Admission Ticket Managment Web Based Access Control System
| Product Name: | Turnstile With Ticket Management Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 220~240 V(AC) |
| Direction: | Single Or Double Direction For Optional |
Outside Waterproof Entrance Control Turnstile Gate 1.5mm Thickness With NFC Reader
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
|---|---|
| Application: | Pulic Toilelt, Park, Office Building, Club, Etc. |
| Product Name: | 304 SUS Automatic Tripiod Turnstile |

