All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
qr code door access control sport turnstile temperature rfid multiple face recognition for gym entry
| Size Of Product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Net Weight: | 65KG |
Stadium Biometric 650mm Width 1200w Full Height Turnstile
| Product Size: | 2400 (L) * 1250 (W) * 2250 |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Warranty: | 1 Year |
TCP IP Two Door Access Control Panel With Free Software Access Controller Box
| Card Capacity: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID / IC Card , Wristband |
| Sensing Read Card Distance: | <10 Cm |
Interlock Anti Passback 4 Doors Access Control Panel Board Remote Open Web Server
| Card Capacity: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID / IC Card , Wristband |
| Sensing Read Card Distance: | <10 Cm |
Anti Static Human Body esd checker Esd Wrist Strap Tester 304 Stainless Steel
| Product Name: | Human Body Esd Tester |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Accessories: | Wrist-strap, Right And Left Shoe |
Lobby Access Control Waist Height Turnstile Clear Wings Optical Turnstile Manufacturers
| Application: | Fare Collection,ticket Station,Office |
|---|---|
| Transit Speed: | 30~40 Persons / Min |
| Direction: | One Or Bi-direction(optional) |
304SUS High Speed Swing Barrier Turnstile Face Recognition Turnstile
| Wing Panel: | Red / Blue / Transparent / Black Color |
|---|---|
| Power Supply: | 100-240V(AC) |
| Throughput Rate: | 35~40 Persons Per Min |
Face Recognition Ticket Barrier Single / Bi Directional With Fingerprint Recognition
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |
8 Inch LCD Display Esd Equipment With RFID Reader Wristaband And Foot Pedal
| Compatible: | ESD Tester Access Control |
|---|---|
| Product Name: | Esd Equipment |
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
Stainless Steel 304 Facial Recognition Turnstile 30 Persons/min Pass Speed
| Pillar Diameter: | 168mm |
|---|---|
| Passage Width: | 550mm-900mm |
| Power Supply: | AC220V/110V |

