All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
IR Sensor Flap Barrier Turnstile High Security Full Auto Servo Motor For Airport
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Access Control Full Height Turnstile Smart Counting Stainless Steel For Bus Station
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Bi - directional Full Height Turnstiles Airports Subway Station Automatic Revolving Door
| Size: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | 4 Packages,10CBM |
Mifare Optional Door Access Turnstile Security Systems With Keyboard RS485
| User Capacity: | Max 5000 |
|---|---|
| Transaction Capacity: | 100000 |
| Type: | With Keyboard Time Attendece Acess Control |
Stainless steel full automatical ticket machine barcode tripod turnstile for Spanish canime
| Size Of Product: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| LCD Screen Size: | 7'' |
| Type: | Single Core , Semi-auto Or Full Automatic Control |
Exit Biometric Facial Turnstile Entry Systems Half Height Tourniquet RFID Card Reader
| Material: | 1.5mm Thick 304stainless Steel |
|---|---|
| Ir Sensor: | 4-6 Pairs |
| Application: | Movie Or Fitness Certer Or Hotel Or Restaurant Entrance |
ESD Mechainsm Bi Directional Flap Barrier Access Control System For School
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| Esd Tester: | LCD Screen And Software (optional) |
| Passing Speed: | 40 Person/min |
Office Gym 40 - 60p/M Portable Turnstiles Passageway Facial Recognition Turnstile
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Stainless Steel Mechanical Turnstile Dual Lane Access Control Turnstiles For Supermarket
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
Fast Pass Pedestrian Turnstile High Speed Fingerprint Double Wing Flap Turnstile Barrier
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
| Application: | Indoor&outdoor |

