All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
OEM Logo Sliding Turnstile / QR Code Nfc Gym Door / Security Swing Barrier Gate for Public Lobby
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Operation Direction: | 1-Way |
DC24V Automatic Flap Barrier Gate / turnstile entry systems With Two Lane For Subway
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200/1400*280*990mm |
| Package Size: | 1280/1480*370*1070mm |
IC ID Barcode Fingerprint Swing Gate Turnstile Facial Recognition
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | 40 Person/min |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter) |
600mm Security Turnstile Gate Electronic Ticketing System For Tourism
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
RS485 Flap Wing Barrier Double Turnstile Subway 30-40 Persons / Min
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200/1400*280*990mm |
| Package Size: | 1280/1480*370*1070mm |
Half height Flap Barrier Gate Two Lane Turnstile With IR Sensor For Bus Station
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200/1400*280*990mm |
| Package Size: | 1280/1480*370*1070mm |
Automatic Flap Barrier Gate Flap Turnstile With Fingerprint Ticket Or IC Card
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200/1400*280*990mm |
| Time To Work After Power On: | 3 Seconds |
Half High ESD Turnstile Gate System Semi Automatic SUS304 Waterproof
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
Swing Barrier Gate with Face Recognition RFID 20K Database DC12V 5W
| Communication Interface: | Rs232, Rs485 |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2s |
| Access Control Type: | Face Recognition, RFID Card |
IP54 220v AC Power Flap Barrier Gate Electronic Optical Gate Waist Height
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |

