All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ tripod access system ] match 321 Products.
Vertical Rfid Card Half Height Turnstiles For School , Bus Station And Gym
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | ≤600 Mm |
| Product Name: | Half Height Turnstiles |
60-65cm SS316 Rfid Card Face Recognition Turnstile
| Product Size: | 140(L)* 20(W)* 100(H)CM |
|---|---|
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
| Application: | Prison, Factory, Government Etc. |
Auto Luggage Pedestrian Barrier Gate , Three Arm Security Gate Barrier Barcode System
| Housing Material: | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | Passage Width: ≤600 Mm |
| Type: | Tripod Turnstile |
Intelligent Indoor ESD Gate Built In Computer For Lab / Facotry
| Product Name: | ESD Access Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
8" Screen Swing Barrier Gate AI Temp Scanner Turnstile With Face Recognition Camera
| Product Size: | 140(L)* 28(W)* 100(H)CM |
|---|---|
| Material: | 316 / 304 Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Full Automatic RFID Turnstile
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Fingerprint And RFID Half Height Turnstiles systems , Semi auto train station turnstile
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Semi automatic Stainless Steel Half Height Turnstiles , waist high turnstile
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| Material: | Standared 304 Stainless Steel |
Coin or Token Operated Half Height Turnstile Entrance Exit Gates for Public Area
| Item: | GAT-310 |
|---|---|
| Version: | Semi Automatic / Full Automatic |
| Gross Weight: | 75KG |
All electric mechanical rotating tripodHalf Height Turnstiles gate for factory station
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Time Of Opening/closing: | 0.2 Second |

