All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Automatic Entry Fast Speed Gate Turnstile RS485 35-40 Person / Minute for Office Building Public Place
| Product NameWay Of Control: | Fast Speed Gate |
|---|---|
| Infrared Quantity: | 8-12 Pairs Depend On Lenght |
| Type: | Full Automatic |
High Security Brushless Speed Gate Turnstile
| Product Name: | Swing Speed Gate |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Net Weight: | 70KG |
Supermaret Swing Barrier Gate with counter / automatic swing gate for Charge Management
| Product Name: | Swing Sliding Gate With Counter For Supermaret And Charge Management |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Electro mechanical Counter Swing Barrier Gate for tourism and GYM
| Product Name: | Electro Mechanical Counter Swing Barrier Gate For Tourism And GYM |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Working Environment: | Working Environment: Indoor/outdoor (with A Tent Over) -10℃~70℃ |
Barcode IC ID card reader Security Entrance Gates in charge management
| Product Name: | Barcode IC ID Card Reader Automatic Swing Baffle Gate In Charge Management |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Entrance And Exit Automatic Swing Barrier Gate Intelligent Stainless Steel
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Half Height Multiple Read Write Device Swing Gate Turnstile Remote Controlled Button
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Dual Core Bidirectional Automatic Swing Barrier Gate , Electric Swing Gate with RS485 / 232 Communication interface
| Name: | Automatic Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Smart Swing barrier gate with RFID card / fingerprint for building Management
| Product Name: | Smart Swing Barrier Gate With RFID Card/fingerprint For Building Management |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
8 Inches 304 Stainless Steel ESD Gate Access Control ESD Tester Gate
| Product Name: | Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |

