All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Thermostat System Swing Turnstile Gate Fingerprint Access Control Bridge
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Turn On / Off Time 1-2 Second Swing Barrier Gate Security Pedestrian Mechanical
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
VIP And Disabled Automatic Pedestrian Swing Gate Access Control Smart Alarm Device
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
TCP / IP Fast Pass Auto Security Speed Gate Turnstile With RFID Reader DC 24V
| Product Name: | 304 SUS Speed Turnstile Gate |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400*310*1000mm |
| Package Size: | 1480*380*1080mm |
Building Factory Entrance Automatic Speed Gate Turnstile Under 240 Volt
| Size Of Product: | 1400 X 65 W X 1000 Mm |
|---|---|
| Net Weight: | 80KG |
| Material: | 304 Stainless Steel /316 Stainless Steel (custom) |
Waist height automatic Station Swing Gate Turnstile , Swing Gate Turnstile
| Product Name: | Waist Height Automatic Swing Barrier Gate For Station Airports Hoverport |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Full Automatic Retractable Flap Barrier Gate With RS485 & Relay Signal Interface
| Product Name: | Retractable Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Communication Port: | RS485 ,TCP/IP |
Access Control SUS304 IP54 ESD Tester Gate Esd Turnstile System
| Product Name: | Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
IP54 220v AC Power Flap Barrier Gate Electronic Optical Gate Waist Height
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Supermarket swing barrier gate with LED counting and infrared sensor
| Product Name: | Supermarket Swing Barrier Gate With LED Counting And Infrared Sensor |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |

