All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ fingerprint attendance system ] match 294 Products.
Single Entry Full Height Turnstile Manual Mechanism / Biometric Automatic Electrical
| Product Size: | 3100(L)*1500(W)*2250(H) Mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Single Entrance Full Height Turnstile |
Rfid System Speed Gate Turnstile Access Control For Metro Railway Subway
| Product Name: | Time Attendance Swing Gate |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Net Weight: | 70KG/PC |
qr code door access control sport turnstile temperature rfid multiple face recognition for gym entry
| Size Of Product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Net Weight: | 65KG |
Dual DC Brushless Motor Flap Turnstile Gate With Temperature Monitoring Access Control System
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Office Access Control Turnstiles 60cm Passage Width Flap Barrier Turnstile
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Indoor & Outdoor RFID Card Biometrics Facial Recognition Three Lane Full Height Turnstile
| Product Size: | Length 3600*width 1500*height 2300mm Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Type: | Three Lane Full Height Turnstile |
Metro / Subway Automatic Flap Barrier Gate With Led Reminder And Access Control System
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
| Package Size: | 1280*370*1070mm |
Bidirectional Pedestrian Tripod Turnstile Gate With Access Control System / LED Indicator Lamp / Alarm Light
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
|---|---|
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Arm Length 60 - 90 mm Automatic Supermarket Swing Gate / Bidirectional Passage Barrier Door
| OEM: | OEM Arm Length,custom Logo,custom Size |
|---|---|
| Net Weight: | 45KG/set |
| Gross Weight: | 50KG/set |
RFID Flap Barrier turnstile security gate with Voice Prompt and alarm function
| Product Name: | RFID Flap Barrier Gate With Voice Prompt Function And Alarm Function |
|---|---|
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |

