All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Door pedestrian access control Swing Barrier Gate With RFID Interface
| Size Of Product: | Main Pole: Φ168mm Height: 1000mm |
|---|---|
| Material: | 304/316 Stainless Steel |
| Net Weight: | 85KG/set |
Bidirectional all electric mechanical Tripod Turnstile Gate for scenic spot school station
| Product Name: | Access Control Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Office Access Control Turnstiles 60cm Passage Width Flap Barrier Turnstile
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Intelligent Automatic Access Control Turnstiles Waterproof IP54 For Subway Amusement Park
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Direction Display Effective Tripod Access System , Bus Coin turnstiles gates
| Product Name: | Tripiod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 320*310*980mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Pedestrian access swing barrier gate with biometric recognition system / ESD system
| Product Name: | Pedestrian Access Swing Barrier Gate With Biometric Recognition System / ESD System |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Full automatic rotating gate tripodHalf Height Turnstiles in universal remote control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Waist High three arm roller gate triop turnstile gate for pedestrian access control
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
|---|---|
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Acess,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
Esd tripod turnstile barrier with qr barcode and fingerprint scanner and RFID reader
| Product Name: | Esd Tripod Turnstile Barrier With Qr Barcode And Fingerprint Scanner And RFID Reader |
|---|---|
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
| Transit Speed: | 30-40 People/minute |
304 Stainless Steel Full Height Turnstile with RFID Fingerprint Access Control
| Type: | Double Full Height Turnstile / Single Full Height Turnstile |
|---|---|
| Direction: | Can Be Both Entrance&exit |
| Material: | 304 Stainless Steel Or 316 Steel |

