All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic flap barrier ] match 320 Products.
Subway Station Speed Gate Turnstile Anti Pinch Anti Collision With Payment System
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*200*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
RFID Turnstile Security Gate
| Product Name: | Bus Station RFID Flap Barrier Gate With Counter System And QR Code / Bar Code Reader |
|---|---|
| Working Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Net Weight: | 90KG |
304 Stainless Steel Facial Recognition Turnstile Security System 600mm Passage Width
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Time Attendance Access Control Facial Recognition Turnstile Integrated Wiegand Cctv Camera
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
Multiple Channel Gym Speed Gate Turnstile With Facial Recognition / NFC For Art Gallery
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*85*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Neighborhoods , Fitness Access Control Turnstiles RFID Card Fingerprint Face Collection
| Product Name: | Access Control Turnstile |
|---|---|
| Type: | Full Automatic |
| Gross Weight: | 70KG/pc |
50HZ Access Control turnstile security gates With Infrared Rays RS485 Interface
| Product Name: | Electronic Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Transmission: | All-electric Mechanical |
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
Supermarket Bi - directional turnstile entry systems By Infrared Induction
| Product Name: | Supermarket Swing Barrier Gate With Sound And Light Alarm Prompt Functions |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
IP54 304 Stainless Steel Turnstiles Security Systems Intelligent
| Product Name: | Esd Flap Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Communication Connection: | RS485 Communication Module Standard. |
ESD Access Control Turnstile RS485 With Fingerprint / Ticket / Card Reader
| Protection Level: | IP54 |
|---|---|
| Lane Width: | 550~900mm |
| Lifespan: | 5 Million Times |

