All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic flap barrier ] match 320 Products.
High Security RFID Access Control Turnstile Gym Speed Gate Turnstile With One Drop Rod
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1200*200*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Security Metal Turnstile Outdoor Entrance Access Control With ESD QR Code Scanner Reader
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
0.5s Open Time Speed Gate Turnstile Half Height Turnstiles Rfid Access Control
| Usage Scope: | Entrance Of Residential Area ,Park, Amusement Park;School;Play Center |
|---|---|
| Size: | 1400 X 330 X 1000 Mm (H) |
| Height Of Sliding Arms: | 1m, 1.2m, Or Custom-made 1.4 Meter |
Unique Waterproof Kids Turnstiles Gate Dual Lane Security Control No Touch With Coin Acceptor
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Stainless Steel Waist Height Turnstile ESD BLDC Motor Security Door For Gym
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*300*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Anti Crush Optical Speedlane Turnstile High End RFID Turnstile For Stadium
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*300*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Anti Tailgate Full High Security Turnstile Gate Double Lane Entry System
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*300*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
Double Lanes Full Height Pedestrian Turnstiles Biometric Access For Residential
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 1400*300*1000mm |
| Product Name: | Security Flap Barrier Turnstile Gates |
IP65 Full Body Swing Gate Turnstile Emv Contactless Card Reader For Outdoor / Indoor
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name: | Security Swing Barrier Turnstile Gates |
| Communication: | RS485 Or TCP/IP |
12VDC Intelligent ESD Gate SUS304 Esd Speed Gate Turnstile
| Product Name: | Speed Gate Turnstile |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-50℃ |

