All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
IP54 Waterproof Pedestrian Security Entrance Barrier Gate With Automatic RFID LED Ditector
| Compatible: | RFID Reader&Fingerprint Reader ,Coin Access,QR Code Reader,Bar Code System,ESD Tester Access Control, Remote Button |
|---|---|
| Product Name: | 304 SUS Flap Turnstile |
| Size Of Product: | 1200*300*1000mm |
Electric Swing Gate Turnstile Entrance Control System Pedestrian Security Turnstiles
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
Building Factory Entrance Automatic Speed Gate Turnstile Under 240 Volt
| Size Of Product: | 1400 X 65 W X 1000 Mm |
|---|---|
| Net Weight: | 80KG |
| Material: | 304 Stainless Steel /316 Stainless Steel (custom) |
Neighborhoods , Fitness Access Control Turnstiles RFID Card Fingerprint Face Collection
| Product Name: | Access Control Turnstile |
|---|---|
| Type: | Full Automatic |
| Gross Weight: | 70KG/pc |
High End Double Channel Access Control Turnstile Gate Full Height Turnstile For Outdoor
| Size Of Product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) Mm |
|---|---|
| Type: | Manual Or Automatic Control |
| Material: | 304 Stainless Steel / 316 Stainless Steel |
Stainless Steel Passageway Full Height Turnstile With Emergency Entrance
| Size Of Product: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) Or Custom Size |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Type: | High Security Dual Access Full Height Turnstile |
Luxtry Electronic Tripod Turnstile , Custom Size Turnstile Security Systems for High Class Building
| Product Name: | Luxtry Electronic Tripod Turnstile |
|---|---|
| Materail: | 304 Stainless Steel |
| Dimension: | 1200*280*980mm |
SS316 RS485 Biometric Pedestrian Turnstile Gate For Airport
| Size Of Product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) Mm |
|---|---|
| Type: | Manual Or Automatic Control |
| Material: | 304 Stainless Steel / 316 Stainless Steel |
600mm - 900mm Fingerprint Turnstile Flap Barrier Turnstile For Sale Entrance Access
| Passage Width: | 600~900mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
| Product Name: | Flap Barrier,Flap Type Turnstile |
Semi-automatic Waist High Tripod Turnstile Gate
| Product Name: | Access Control Tripod Turnstile |
|---|---|
| Size: | 1200*280*990mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |

