All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ automatic entrance turnstiles ] match 461 Products.
Access Control System Auto Turnstile Full Height , Safety Outdoor Turnstile Gate
| Product Name: | Flap Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200/1400mm (L) * 300mm (W) * 1000mm (H) |
| Package Size: | 1280/1480*370*1070mm |
Rfid System Speed Gate Turnstile Access Control For Metro Railway Subway
| Product Name: | Time Attendance Swing Gate |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/316 Stainless Steel |
| Net Weight: | 70KG/PC |
RS485 Card Swiping 600mm Width Barcode Scanner Turnstile
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
|---|---|
| Direction: | In Or Out, Or Two Ways |
| Warranty: | 1 Year |
Airport Security 40p M Swing Barrier Turnstile Face Recognition
| Size Of Product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Identification Speed: | Face Detection And Tracking 20 Ms |
304 Stainless Steel Turnstile Access Control with 0.4s Barrier Open/Close Time and RS485 Communication for 30-40 Persons/Min
| Access Control Type: | RFID Card, Face Recognition |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.4 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485 |
Auto Reposition Safety Rfid Swing Turnstile Flexiable IR Detector DC 24V Brush Motor
| Product Name: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Size: | 1200*280*1000mm |
| Material: | 304 Stainless Steel |
RFID Swing Barrier Gate RFID Turnstile long range distant remote control
| Product Name: | RFID Swing Barrier Gate Long Range Distant Remote Control For Station Airports Hoverport |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Crowd Control Passport Scanning Turnstile
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Usage: | Subway Station Mall |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access Control Type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.4 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Half Height Security Turnstile Gate with IP54 Protection 30-40 Persons/Min and 550mm-600mm Passage Width
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 220/110+ 10%V (AC) |

