All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
Ticket tripod turnstile flow control passing with hs code and FRID card for scenic spot
| Product Name: | Tripod Turnstile For Gym |
|---|---|
| Application Place: | Gym , Amusement Park , Stadium , Pulic Area , Office Building , Club, Etc |
| Gross Weight: | 70KG |
304 Stainless Steel RFID Fingerprint Face Reconganation All In One Government Projects
| Product Name: | High Speed Rail Turnstile |
|---|---|
| Dimensions (flat): | 3000*300*1000mm Or Cusotmzied |
| Weight: | 350KG |
Mechanical Rotating Full Body Turnstile Automatic Door Hand Push Stainless Steel
| Certification: | CE |
|---|---|
| Application: | Prison, Factory, Government Etc. |
| Power Supply: | AC220V/110V |
Waterproof Outdoor Vertical Tripod Turnstile Waist High RFID Card For Movie Theaters
| Type: | Three Arm / Rail Turnstile |
|---|---|
| Size Of Product: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
| Package Size: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1080mm (H) |
Thick 1.5mm TCP/IP smart access electrics esd entry single waist height turnstile with nfc security system
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel, (or Custom 316) |
| Transit Speed: | 25~30 Persons / Min |
3 / More Lane Time Attendance Automatic Ticket Barrier Fingerprint Reader For Metro
| Passing Width: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Fully Automatic |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Bi-Directional 2 Lane Turnstile with Facial Recognition for Schools
| Dimension: | 1200(L)*280(W)*900(H)MM |
|---|---|
| Type: | Manual Or Semi-automatic / Full Auto |
| Compatible: | Face / RFID / Fingerprint / Coin / QR Bar Code |
Steel Security Sentry Box Kiosk for Outdoor Guard House
| Material: | Steel |
|---|---|
| Dimension: | 1200x1500x2400 (customizable) |
| Temperature Range: | -15 To 75°C |
DC24V retractable Controlled Access Turnstiles wirh card reader identification equipments
| Product Name: | DC24V Retractable Flap Barrier Gate Wirh Card Reader Identification Equipments |
|---|---|
| Motor: | DC24V Solenoid Valve |
| Housing Material: | Domestic Standard 304# Stainless Steel |
Human Body Comprehensive Esd Test Equipment Anti-static Checker Tool Esd Wrist Strap Shoes Tester
| Compatible: | Tripod Turnstile Gate,Flap Turnstile Gate,Swing Turnstile Gate |
|---|---|
| Product Name: | Esd Test Equipment |
| Material: | Stainless Steel |

