All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ gate management system ] match 750 Products.
8 Inch LCD Monitor ESD Gate Human Body Comprehensive Wristband Foot Pedal
| Product Name: | Esd Tester Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 Inches |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Multifunctional Flap Turnstile Gate Face Recognized Access Control Security Scanner Gate
| Application: | Fare Collection,ticket Station,Office |
|---|---|
| Transit Speed: | 30~40 Persons / Min |
| Direction: | One Or Bi-direction(optional) |
Walk Through Metal Detector Security Gate 600mm Width With Temperature Check
| Shape Size Of Metal Detection Door: | 2220 H × 820 W × 550(deep) (MM) |
|---|---|
| Pass Rate: | More Than 60 People/every Minute |
| Application: | Indoor Or Outdoor (waterproof Item) |
Waterproof Security Tripod Turnstile Gate Standalone Face Recognition For Library
| Size Of Product: | 1400*200*1000 Mm /customized |
|---|---|
| Normal Work Life: | >5000000times |
| Weight: | 65KG |
Swimming Pool Flap Speed Turnstile Gate With Modern Infrared Camera Passage
| Wing Panel: | Red / Blue / Transparent / Black Color |
|---|---|
| Power Supply: | 100-240V(AC) |
| Throughput Rate: | 35~40 Persons Per Min |
Full Automatic Access Control Swing Barrier Gate For School / Bus Station / Park
| Size Of Product: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Anti Panic Pedestrian Turnstile Gate LED Traffic Lights Guidance ESD Turnstile Gate System
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| Esd Tester: | LCD Screen And Software (optional) |
| Passing Speed: | 40 Person/min |
Anti Jump Facial Recognition Turnstile Gym High Speed Glass Swing Barrier Gate
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
Fully Automatic Metal Drop Arm Barrier Gate 304 Stainless Steel For Handicapped
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
|---|---|
| Face Bank: | 20~30 Thousands Pcs |
| Size: | L1200*W300*H1000mm |
Mechanism DC Brushless Motor Speed Turnstile Gate Automatic 1.8meter Height Glass Barrier
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |

