All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 Communication Interface and 1-Way Operation Direction
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485 |
| Operation Direction: | 1-Way |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
|---|---|
| Communication Interface: | RS-232, RS485 |
| Operation Direction: | 2-Way |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 and RS485 Communication Interface and 2-Way Operation Direction
| Access Control: | RFID Card, IC, ID Card, Barcode |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, RS485 |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching Power Supply: | AC220±10%V 50Hz Or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access Control Type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Electronic Turnstile Barrier Gate with 0.2s Barrier Open/Close RS485 Communication and 600mm Passage Width
| Access Control Type: | IC Card, Fingerprint, QR Code |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232, Rs485 |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 220~240/110 V(AC) |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage Width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass Speed: | 30-40 Persons/min |
| Power Supply: | 100~240 V(AC) |
High quality LCD display metro turnstile pedestrian barrier with token acceptor and rfid TICKET reader
| Application: | Metro, Train Road, Apartment |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1400*280*1000mm |
App Code Scanner Controlled Subway Turnstile Rotary Drop Type Three Arm Barrier Gate
| Size Of Product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Package: | Wooden Case |

