All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Heat-Resistant Full Height Wing Turnstile Heavy Duty Automatic Speed Gate for High-Security Smart City and Stadium Projects
| Size: | L1500*W120*H1000mm |
|---|---|
| Power Supply: | AC100V-240V |
| Net Weight: | 70KG |
Anti-climb Full Height Wing Turnstile Biometric QR Face Recognition Automatic Speed Sliding Gate for Stadium Event Security
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Passage Width: | 600~900mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
RFID Stainless Steel Access Control Drop Arm Gate Tourniquet Security Gate Speed Gate Rotating 3 Arm Revolving Bus Station
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Transit Speed: | 25~30 Persons/min |
| Power Supply: | 110~240 V(AC) |
High-Speed Electronic Quick-Pass Turnstile Security Contactless Metro Turnstyle with Face & Card Multiple Recognition
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Dimension: | 1400 * 120 * 1000mm |
CE Certified SUS304 Integrated Face Recognition QR RFID Swing Barrier Gate High Speed Access Control Turnstile for Metro Airport
| Lane Width: | 60,90,110cm Or Others |
|---|---|
| Passing Speed: | 45persons/min |
| Dimension: | 1400 * 180 * 1000mm |
Affordable Compact ESD Testing Tripod Gate, CE Approved Space-Saving Integrated Turnstile with Precise Tester for SMT & Clean Room
| Net Weight: | 45kg |
|---|---|
| Housing Material: | 304 Stainless Steel |
| Working Temperature: | -15~+75 °C |
Factory OEM CE Certified SUS304 ESD Test Access System Swing Barrier Turnstile for Semiconductor Cleanroom SMT Line
| Dimension: | 1400 * 200 * 1000mm |
|---|---|
| Power Supply: | AC100V-240V |
| Passing Speed: | 45persons/min |
CE Certified SUS304 Integrated ESD Tester Swing Barrier Gate RFID Face Recognition Access Control for Electronics Manufacturing
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
|---|---|
| Dimension: | 1400 * 200 * 1000mm |
| Power Supply: | AC100V-240V |
Mobile Portable Prefab sentry box shed used in traffic center
| Size Of Product: | 2000*1800*2400 ( Custom ) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel /color Steel |
| Color: | Stainless Steel Color |
Professional Prefab Guard House Outdoor waterproof Steel Structure
| Size Of Product: | 2000*1800*2400 ( Custom ) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel /color Steel |
| Color: | Stainless Steel Color |

