All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ controlled access turnstiles ] match 1015 Products.
Vehicle Anti Terrorist Hydraulic Road Blocker For Government , Prison , Military Area
| Size: | Standard:L 2500* W 920* H 760 Mm , Also Can Be Custom Length According The Site Situation |
|---|---|
| Protection Grade: | IP54 |
| Material: | A3 Steel,anti- Rust Paint |
Yellow high Security Car Parking Lock Vehicle Wheel Clamp , A3 Material
| Packing List: | 760*300*180mm |
|---|---|
| Net Weight: | 9.5 KG |
| Material: | Cold-rolled Steel, Steel Protective Silicone Cornea |
Weather Resistant Trucks Big wheel lock clamp / heavy duty wheel clamp
| Material: | Cold-rolled Steel |
|---|---|
| Net Weight: | 7.2 KG |
| Gross Weight: | 7.5 KG |
Government Departments Luxury Sentry Kiosk Custom Size And Color
| Size Of Product: | (120*150*240cm)can Be Customized |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel/color Steel |
| Color: | According To Clients' Requirement |
Reliable Steel Frame Outdoor garden sentry box , Prefab Guard House
| Size Of Product: | 2000*1800*2400 ( Custom ) |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel /color Steel |
| Color: | Stainless Steel Color |
Wall Mounted Anti Static Esd Wrist Strap Checker Stand Style For Factory Entrance
| Accessories: | Wrist-strap, Right And Left Shoe |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-50℃ |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Stainless Steel Automated Gate System Fingerprint RS485 Communication Interface
| Pole Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Product Name: | Single Pole Swing Barrier Gate |
| Mechanism: | Brushless Motor/Servo Motor |
Thermal Channel 900mm 0.6S Waist Height Pedestrian Barrier
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-50℃ |
|---|---|
| Application: | Office\School\Airport\Subway\Outdoor |
| Size Of Product: | 1400*200*1000mm |
Acrylic Glass SS316 0.6s Flap Barrier Gate 40person/Min
| Type: | Single Core Or Dual Core Unit |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),-10-70℃ |
| Certification: | CE |
SUS304 Flap Barrier Gate Face Fingerprint Code Recognition For Fitness Center
| Dimension: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Passage Width: | 600mm |
| Power Supply: | AC220V/110V,50/60Hz |

