All Products
-
Security Turnstile Gate
-
Full Height Turnstile
-
Facial Recognition Turnstile
-
Flap Barrier Gate
-
Swing Barrier Gate
-
Barcode Scanner Turnstile
-
Security Guard House
-
ESD Gate
-
Access Control Turnstiles
-
Tripod Turnstile Gate
-
Half Height Turnstiles
-
RFID Turnstile
-
Speed Gate Turnstile
-
Turnstile Security Systems
-
Fingerprint Turnstile
-
Coin Operated Turnstile
-
Subway Turnstile
-
Ticket Management Systems
-
Car Wheel Lock
-
Car Parking Lock
-
Parking Barrier
-
Alex Wong in PhilippinesGood quality products, competitive price and high quality services. Worthy trust and recommending business partner. -
Asif Khan in BahrainGoldantell is a Gold supplier, save me a lot of time to do the purchasing! And always giving professional suggestion, help me a lot in business! -
Ahmed Al-Farsi in The UAEFacial recognition turnstiles wowed tenants. Synced with access cards seamlessly. Engineers even worked through Eid. -
Klara Müller in GermanPrecision gates sync with assembly robots. German-spec turnstile gates, Chinese speed. Zero warranty claims in 18 months -
Michael Fusco in USAHi,Charlene,we've received the cargo!Our engineer tested the barriers,they all working very well!Now,I wanna make a new order!
Keywords [ fare collection system ] match 43 Products.
Gym Check in turnstile with qr and barcode reader Swing Entrance Turnstile For Stadium Access Control
| Access Control Type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier Open Time: | 0.2 S |
| Communication Interface: | RS-232 |
Luxury Speedlane barrier flap door optical rapid lane turnstile with visible LED high sliding glass
| Glass Fence Height: | 1.8m, 1.4m, 1.2m, Less Than 1m |
|---|---|
| Type: | Sliding Style High Speed Gate |
| Application: | Airport,Office,hotel,hospital Entrance |
Automatic Security Intelligent Flap Barrier Gate ODM / OEM Retractable User Friendly
| Name: | Retractable Flap Barrier |
|---|---|
| Size Of Product: | 1400/1200*280*980mm |
| Package Size: | 1480/1280*370*1070mm |
Security Control Stainless Steel RFID Card Swing Turnstile , Rfid Electric Swing Gate
| Product Name: | RFID Card Swing Turnstile |
|---|---|
| Application: | Indoor&outdoor |
| Net Weight: | 150kg/pair |
Dual door access bi-directional channel electrical safe library entrance turnstile with barcode rfid interface
| Passage Width: | 60cm |
|---|---|
| Size Of Product: | 120 X 30 X 100(H) Cm |
| Direction: | Bi-directional (or Optional Single Way) |
Security DC Brushless motor biometric door access fingerprint turnstiles mechanism gate
| Warranty: | 1year Free Guaranty Service |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Product Name: | Automatic Half Turnstile Access Control For Gym |
High Class Swing Barrier Gate Two Way Lanes Automatic Card Swipe For Amusement Park
| Size: | L1200/ 1400*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | < 40 Person/min |
| Access Width: | 60,90cm, Or Longer, Can Custom-made |
Thermal Scanner Face Recognition Flap Barrier Turnstile
| Size: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
| Access Width: | 60 Cm Or ( 90 Cm Custom-made) |
Barcode RFID Temperature Face Recognition Tripod Turnstile Gate
| Identification Distance: | 0.3-0.5 M |
|---|---|
| Passing Speed: | 35-40 Person/min |
| Appearance Material: | Aluminum Alloy Case, Tempered Glass Panel |
Biometric Swing Barrier Gate
| Size Of Product: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Application: | Health Projects,hotel,canteens, Hospitals, Office Buildings, Customs, Agencies, Tourist Attractions, Factories |
| Material: | Stainless Steel 304/316 |

